Привіт! В Новому році першою, піднімемо дуже актуальну тему.
❓️Зарядний пристрій: оригінальний чи аналог?
Виробники, під приводом економії наших коштів, перестали додавати зарядку в комплект.
А ти потім сиди і думай: чим можна його заряджати?
Пишемо правду, як вона є. Так чи можна заряджати телефон не оригінальною зарядкою?
Так, можна. АЛЕ! (Куди ж без нього) Це має бути ЯКІСНА заміна (не за 5 грн по акції в Аврорі). ЗП за "смішні" гроші будуть заряджати телефон повільно і далеко не в межах зазначених на блоці вольт.
В чому ж тоді переваги оригінального зарядного пристрою?
Усе просто: ви не витрачаєте час і кошти на пошук заміни. Кожен раз, під час зарядки, ви на 100% впевнені, що все іде так, як має бути.
Ще одна перевага: оригінальна зарядка не здатна "вбити" акумулятор.
Підсумуємо. Замінник - можна, тільки якісний. Якщо бюджет дозволяє - беріть оригінал.
Є проблеми з зарядом гаджета? Звертайтесь, допоможемо!